meceliumKapsuly MeCelium sa vyrábajú z mycélia, čiže podhubia štyroch liečivých húb: Ganoderma Lucidum, Lentinus Edobes, Grifola Frondosa a Agaricus Blazei. Mycélium týchto húb je zdrojom patentovaného výťažku AHCC (Active Hexose Correlated Compound).

Výroba:

V procese výroby produktu sa do mycéliovej masy zvláštnym postupom pridávajú enzýmy. Získaná zmes prejde sterilizačným procesom a oddeľuje sa z nej koncentrát. Nakoniec je produkt v zmrazenej forme vysušený.

 

MeCelium je v súčasnosti výrobkom s  najvyšším obsahom účinnej látky AHCC (400.9 mg)!

 

Vďaka výrazne vysokému obsahu účinnej látky AHCC prispieva MeCelium v značnej miere k udržaniu alebo obnoveniu dobrého zdravotného stavu ako súčasť odborného liečenia a vhodného stravovania.

AHCC nie je liek, ale rad vedeckých výskumov preukázal pozitívne výsledky v kontrolných skupinách užívajúcich AHCC, dokonca aj u onkologických pacientoch.

Vďaka výrazným protizápalovým účinkom môže AHCC včas zastaviť degeneratívne zmeny, ktoré by mohli neskôr vyvolať zdravotné problémy.

V Japonsku a v USA sa AHCC používa ako doplnková liečba pri liečbe rakoviny. Pozitívnym účinkom AHCC sa venujú stovky odborných článkov, len v Japonsku vyšlo viac ako 10 kníh na túto tematiku.

Zaraďte aj Vy MeCelium do Vašej stravy, aby bol Váš organizmus odolnejší proti chorobám a infekciám!

Stravou k optimálnej kvalite života!